Pielęgnacja

Regeneracja skóry oraz cery po opalaniu

Każdy miłośnik wakacyjnych kąpieli słonecznych jest świadomy tego, że skóra bo dłuższym poddaniu na działanie promieni słonecznych, musi się odpowiednio zregenerować. W zależności od tego jednak, jak podatna jest Twoja skóra na działanie promieni UV oraz środków ochrony przed słońcem jakie zostały przez Ciebie podjęte, regeneracja może wymagać więcej czasu, a co za tym idzie, będzie trzeba poczekać z kolejną kąpielą słoneczną.

Procesu regeneracji nie można jednak pominąć – prawidłowa pielęgnacja skóry po opalaniu wymaga odpowiedniego czasu odpoczynku. W innym wypadku skóra zacznie się znacznie szybciej starzeć, a na jej powierzchni zaczną pojawiać się zmarszczki.

Regenerację skóry można jednak przyspieszyć, dzięki specjalnym kremom do pielęgnacji skóry po opalaniu NOVACLEAR+. Jest on na tyle skuteczny, że przyniesie ulgę nie tylko w przypadku gdy chcemy nawilżyć skórę zabezpieczając ją przed nadmiernym wyschnięciem, a nasza opalenizna ma ładny, brązowy kolor, ale również w sytuacjach, gdzie niewystarczająca ilość kremu z filtrem sprawiła, że na naszej skórze pojawiły się czerwone oparzenia. W takiej sytuacji krem NOVACLEAR+ który pielęgnuje skórę po opalaniu, przynosi chłodną ulgę i przyspiesza proces gojenia się oparzeń.

Dodatkowo, krem ten nie zawiera substancji uczulających oraz drażniących skórę, dzięki czemu może być wykorzystywany przez osoby o nawet najwrażliwszej skórze.

Kliknij i sprawdź jak pielęgnować skórę po opalaniu

Możesz również polubić…