Kremy i balsamy

Ochronne kremy z filtrem UV dla dzieci

Wakacyjny czas to dla dzieci czas pełen zabaw i beztroski. Nasze dzieci uwielbiają spędzać czas na zewnątrz, czy to w ogrodach, na placach zabaw czy nawet grając w piłkę lub wybierając się na rowerowe przejażdżki. Na naszych rodzicielskich głowach zostaje sporo odpowiedzialności aby dopilnować, że każda aktywność przebiega bezpiecznie.

O ile wszyscy pamiętamy o odpowiednim ubiorze oraz czasie spędzonym na zabawie i odpoczynku, szczególnie ważna jest również ochrona przed zagrożeniem, jakie stanowi nadmierne nasłonecznienie. Dziecięca skóra jest niezwykle delikatna oraz wrażliwa – dlatego konieczna jest odpowiednia ochrona przez promieniowaniem UV.

Krem dla dzieci z filtrem UV NOVACLEAR+ zapewni pewną oraz skuteczną ochronę dla pociech zarówno dużych jak i małych. Opracowując nasze kremy braliśmy pod uwagę, jak wrażliwa jest dziecięca skóra. Nasze produkty zawierają jedynie naturalne, bezpieczne składniki, nie drażniące skóry. Krem NOVACLEAR+ nie uczula, więc nawet dzieci ze szczególnie wrażliwą cerą mogą bez problemu stosować go na swojej skórze.

Nasze kremy, pomimo swojej delikatności, nie stają się ani trochę mniej skuteczne od środków zawierających sztuczne substancje – wręcz przewyższają je pod względem jakości oraz ochrony. Aby zapewnić odpowiednie nawilżenie oraz ulgę w słoneczne dni, do kremu dodaliśmy ekstrakty z aloesu oraz hydromanii, dzięki czemu skóra naszych pociech zostaje dodatkowo chroniona przed nadmiernym odwadnianiem.

Kliknij i sprawdź kremy dla dzieci z filtrem UV

Możesz również polubić…