Kremy i balsamy

Kremy do skutecznego nawilżenia dłoni

Czym charakteryzuje się dobry krem do rąk? Szukając produktu spełniającego nasze potrzeby, bez wątpienia można natknąć się na wiele środków nie przynoszących żadnych, a co dopiero oczekiwanych przez nas rezultatów. Odpowiednie nawilżenie dłoni to podstawa, jeżeli chcemy zachować ich piękny, zadbany wygląd, oraz utrzymać skórę na ich powierzchni jedwabiście gładką oraz przyjemną w dotyku.

Odpowiednie nawilżenie jest ważne przez wszystkie 4 pory roku, jednak to w zimę nasze dłonie są w szczególności narażone na szkodliwe działanie mrozu. Aby temu zapobiec, konieczna jest odpowiednia ochrona dłoni, która przywróci ich odpowiednie nawodnienie, a co za tym idzie ochroni powierzchnię skóry przed pękaniem oraz głębszymi uszkodzeniami skóry, których skutkiem jest nieprzyjemne pieczenie – zwłaszcza w kontakcie z chemicznymi substancjami, niekiedy znajdującymi się w sztucznych kosmetykach. Pomoc oraz upragnioną ulgę zapewnią kremy NOVACLEAR+.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, oraz osiągnąć oczekiwane rezultaty, nie możemy kierować się zapachem bądź ładnym, przyjemnym dla oka kolorem używanego przez nas produktu. Najważniejszy jest bowiem skład. Kremy NOVACLEAR+ zawierają wyłącznie naturalne składniki, które nie powodują reakcji alergicznych, a co za tym idzie są bezpieczne nawet w przypadku najdelikatniejszych, najbardziej wrażliwych dłoni. Ich formuła nie podrażnia rąk, co jest szczególnie ważne, jeżeli zależy nam na szybkiej oraz trwałej regeneracji naszych dłoni, bez względu na warunki pogodowe czy styczność z substancjami działającymi szkodliwie na skórę – z którymi kontakt mamy np. podczas pracy.

Kliknij i sprawdź kremy nawilżające do rąk

Możesz również polubić…