Pielęgnacja

Jak zadbać o skórę po zabiegu medycyny estetycznej?

Po każdym zabiegu medycznym, bez względu na obszar czy dziedzinę jakiej dotyczył, nasz organizm potrzebuje odpowiedniej regeneracji. Nie inaczej jest w przypadku naszej skóry, która po każdym naruszeniu wymaga odpowiedniej ochrony oraz pielęgnacji.

Od czego więc zacząć? Stosowanie domowych sposobów może okazać się nieskuteczne, a równocześnie zbyt silne środki zawierające podrażniające składniki mogą skutkować uwydatnieniem się opuchlizny oraz spowolnieniem gojenia się ran w okolicach regenerującej się skóry. Należy zatem znaleźć środek działający zarazem skutecznie jak i bezpiecznie dla naszej skóry.

Polecamy kosmetyki NOVACLEAR+ REPAIR, stworzone specjalnie w celu przyspieszenia procesu gojenia się ran powstałych po zabiegach estetycznych. Naturalne składniki aktywne zawarte w składzie kosmetyków z tej linii sprawiają, że wzrasta ilość wytwarzanego kolagenu niezbędnego do regeneracji skóry. Zarówno miedź, cynk jak i srebro znacznie usprawniają regenerację tkanek i przywracają skórze gładkość, jędrność oraz dawny blask. Specjalnie dobrane składniki umożliwiają stosowanie ich nawet na skórze suchej oraz wrażliwej, czułej na alergeny. Systematyczna pielęgnacja produktami NOVACLEAR+ z pewnością przyniesie oczekiwane efekty, a po ranach powstałych na skutek odbytych zabiegach medycyny estetycznej nie pozostanie na skórze nawet śladu.

Kliknij i sprawdź jak pielęgnować skórę po zabiegach medycyny estetycznej

Możesz również polubić…