Szampony

Dziecięce szampony do włosów

Podobnie jak w przypadku skóry, dziecięce włosy są o wiele delikatniejsze i wymagają odpowiednio dopasowanego szamponu, który dostarczy im właściwych substancji odżywczych tak, by z czasem włosy nabierały wytrzymałości. Aby zapewnić im przyjemną kąpiel i uniknąć zbędnych łez oraz przede wszystkim – zachęcić malucha do mycia w taki sposób, by nie kojarzył kąpieli z czymś nieprzyjemnym, potrzebny będzie naturalny, niepodrażniający szampon, który spełni wymogi delikatności a jednocześnie zadba o odpowiednią higienę włosów dziecka.

Oparte na naturalnych, niepodrażniających olejkach roślinnych szampony do włosów dla dzieci NOVACLEAR+, zapewnią nie tylko higienę oraz przyjemność z czasu spędzonego w kąpieli, ale również bezpieczeństwo przed wystąpieniem reakcji alergicznej, która może mieć miejsce podczas korzystania z innych, niesprawdzonych szamponów zawierających sztuczne substancje chemiczne.

Warto jest zwrócić uwagę na potrzeby naszego dziecka, między innymi ze względu na jego wiek oraz rodzaj skóry – zależnie od nich mogą zmienić się potrzeby skóry, do których będziemy musieli dopasować odpowiedni produkt. W przypadku, gdy dziecko ma problem ze skórą atopową i wymaga jeszcze większej delikatności oraz pielęgnacji, polecamy produkty z linii NOVACLEAR+ ATOPIS, które są specjalnie przystosowane do potrzeb nawet najdelikatniejszych pociech.

Kliknij i sprawdź szampony do włosów dla dzieci