Kremy i balsamy

Kremy do opalania z filtrem do twarzy

Wraz z nadejściem lata, każdy z nas myśli o wakacjach – ciepłe promienie słońca padające na naszą twarz to właśnie to o czym marzyliśmy całą zimę. Aby bezpiecznie cieszyć się z ciepłych dni nie można zapomnieć o odpowiednich filtrach oraz ochronie przed zbytnim nasłonecznieniem. W innym wypadku, niebezpieczne promienie UV są w stanie nie tylko nas oparzyć, ale również doprowadzić do udaru słonecznego, a nawet spowodować nowotworowe zmiany na skórze, będące zalążkiem raka skóry.

Nieważne, czy będzie to krótki spacer z nieplanowanym zboczeniem z drogi w celu dłuższego nacieszenia się słońcem czy też długa sesja kąpieli słonecznej na plaży, warto jest zabezpieczyć nasze ciało, a przede wszystkim twarz, która najbardziej wystawiona jest na działanie promieni słonecznych.

Kremy do opalania NOVACLEAR+, które chronią zarówno przed promieniowaniem UVA jak i UVB, są najlepszym wyborem jeżeli chodzi o bezpieczeństwo podczas letnich przygód na świeżym powietrzu. Ich delikatna, a zarazem skuteczna formuła sprawia, że kremy te nie podrażniają skóry, niezależnie od ich rodzaju. Bez względu na to czy mamy do czynienia ze skórą suchą czy też tłustą, krem NOVACLEAR+ stanowi niezastąpioną ochronę w upalne dni. Dodatkowo, składniki w nim zawarte są hipoalergiczne, co oznacza, że mogą z niego korzystać nawet osoby u których istnieje wysokie ryzyko wystąpienia alergii.

Warto pamiętać jednak, że ochrona przed promieniowaniem słonecznym jest ważna nie tylko w lato, lecz również w pozostałe pory roku.

Kliknij i sprawdź kremy z filtrem do opalania na twarz

Możesz również polubić…