Kosmetyki

Codzienna pielęgnacja skóry a kosmetyki

Najistotniejszym elementem codziennej opieki nad skórą jest systematyczność. Odpowiednia pielęgnacja oraz właściwe dopasowanie naturalnych, a zarazem skutecznych kosmetyków, które zapewnią odpowiednie pH, oczyszczenie oraz nawilżenie skóry to podstawa, której czasem jest nam trudno dopilnować.

W trosce o Twoją skórę, postanowiliśmy opracować produkty, które zapewnią wszystkie elementy poprawnej pielęgnacji za Ciebie. Kosmetyki linii NOVACLEAR+ BASIC to naturalne, bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry produkty, które są wręcz niezbędne do codziennej pielęgnacji. Ich bezkompromisowość polega na skuteczności, przy jednoczesnym zachowaniu delikatności, która wymagana jest w przypadku osób o wrażliwej skórze. Zastosowana formuła znacznie ułatwia utrzymywanie skóry w doskonałej kondycji.

Produkty NOVACLEAR+ zahamowują procesy starzenia się, utrzymując skórę jędrną oraz gładką, nawilżając przy tym naskórek. Zapewnia to między innymi dostępny w naszej ofercie płyn micelarny, który wyrównuje poziom pH, odpowiednio przygotowując skórę na dalsze procesy pielęgnacji.

Kosmetyki linii BASIC zapewnią doskonały stan skóry, a przyjemna, łagodna mieszanka zapachowa sprawi, że codzienna pielęgnacja skóry stanie się o wiele przyjemniejsza. Wszystkie wykorzystywane przez nas składniki są niedrażniące, więc świetnie nadają się również dla osób z drobnymi infekcjami czy stanem zapalnym skóry, które nie chcą zaniedbywać stanu innych obszarów ciała jednocześnie oczyszczając te okolice które dotknęła infekcja.

Kliknij i sprawdź kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry

Możesz również polubić…