Kremy i balsamy

Balsamy i kremy nawilżające twarz oraz ciało

Niezależnie od tego, z jakim rodzajem skóry mamy do czynienia, każdy z nich potrzebuje odpowiedniego nawilżenia. Podobnie zresztą jeżeli chodzi o jej obszary – twarz, dłonie czy nogi – nawilżanie skóry jest niezbędne gdy chcemy zadbać o jej prawidłową pielęgnację oraz utrzymanie dobrego stanu.

Warto jest zacząć od wybrania właściwego kremu, który jest decydujący w zachowaniu właściwego poziomu nawodnienia skóry. Niewłaściwie dobrany krem bowiem, może spowodować że skóra stanie się przetłuszczona i zacznie nadmiernie błyszczeć się i świecić, lub nie otrzyma wystarczającego nawodnienia, i mimo stosowania kremu nadal będzie spękana i sucha.

Naturalne, specjalistyczne kremy linii ATOPIS zapewnią świetny stan każdej części ciała, od stóp do głów, a szeroki wybór nawilżających kremów do twarzy sprawi, że każdy znajdzie ten odpowiedni, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Odmładzające, aksamitne kremy do twarzy przywracające ich dawny, świetny stan oraz delikatne płyny nawilżające do twarzy i ciała gwarantują nie tylko pielęgnację oraz uczucie lekkiej, przyjemnej w dotyku skóry ale również nadadzą jej przyjemny zapach, co sprawia, że świetnie nadają się do zastosowania tuż po kąpieli, co pozwoli utrzymać uczucie świeżości na dłużej.

Nazwa ATOPIS nie jest jednak przypadkowa – produkty tej linii skierowane są przede wszystkim do osób z atopowym zapaleniem skóry, a więc tych, których skóra jest bardzo wrażliwa i delikatna. W takich sytuacjach nie można pozwolić sobie na ryzyko kolejnych podrażnień czy alergicznych reakcji skóry, dlatego zastosowana formuła nie zawiera drażniących substancji i składników, więc jest całkowicie bezpieczna do użycia nawet w tak skomplikowanych przypadkach.

Kliknij i sprawdź kosmetyki i płyny nawilżające

Możesz również polubić…